Alain Clark is op 5 mei de hoofdact die aantreed op het Bevrijdingsfestival in het Stadspark in de stad. Dat laat de organisatie van het festival weten.
Naast Clark, die dit jaar Ambassadeur van de Vrijheid is, heeft de organisatie artiesten als Ben Howard, Band of Skulls, The Rapture, GEM, dEUS en Tommy Ebben & The Small Town Villains weten te strikken. In totaal zullen er vijftig lokale, nationale en internationale acts hun opwachting maken op zes verschillende muziekpodia.
Naast muziek is er op het festival meer te beleven. Zo kan er in een reuzenrad in gesprek worden gegaan over de vrijheid, is er een informatiemarkt en is er een Pocket Tour met oude militaire voertuigen.
Het volledige programma van het Bevrijdingsfestival is te lezen op de website.
Op het Hoornsemeer vindt dit weekend de Emotion Events Aegir Lentesprint plaats. Zo'n 1.700 roeiers…
De voltallige oppositie in de gemeenteraad spreekt zijn zorgen uit over een incident met een…
Het rijbewijs van een beginnend automobilist is in de nacht van zaterdag op zondag ingenomen…
Bij een verkeersongeluk zondagochtend op de verbindingsweg tussen de N7 en de N370 is een…
Wall House #2 aan het Hoornsemeer staat aan de vooravond van een nieuw seizoen. Het…
Bij een conflict op de Vismarkt is in de nacht van zaterdag op zondag een…