Foto: Martin Nuver - 112groningen.nl
Door een aanrijding op de Ringweg is een auto maandagmiddag op zijn zijkant terecht gekomen. Bij het ongeluk raakte niemand gewond.
Het ongeluk gebeurde rond 15.20 uur. De bestuurder van een grijze Land Rover botste door nog onduidelijke redenen op een roze Suzuki Vitara. De grijze wagen kwam hierdoor op de zijkant terecht en stremde daarmee de middelste rijbaan.
Het ongeluk zorgde voor een lange file op de Eemshavenweg. Rond 16.00 uur kon een bergingsbedrijf de auto wegslepen, waarna het verkeer weer een vrije doorgang had.
Jeugdbescherming Noord en Veilig Thuis Groningen heeft een verbeterplan gemaakt. Dat was nodig vanwege hardnekkige…
Het openbaar vervoer moet de komende jaren flink uitgebreid worden. Dat blijkt uit het concept…
Het aantal ligplaatsen voor wonen op het water wordt voorlopig niet verhoogd. Dat antwoordt het…
De gemeenteraad trekt weer de wijk in om met de wijkbewoners te praten. Op woensdag…
Luciano Valente en Thom van Bergen keren deze woensdag met een goed gevoel terug bij…
Velocitas 1897 heeft dinsdagavond de halve finale van de districtsbeker in het amateurvoetbal bereikt. Op…