Foto: flickr.com/photos/jakecaptive/
In het sportcentrum op Zernike wordt vrijdag officieel een Olympische Wand onthuld. Daarop zijn alle Groningse studenten vermeld die ooit aan de Olympische Spelen hebben deelgenomen.
Zo zetten de Hanzehogeschool Groningen en de Rijksuniversiteit Groningen studenten en medewerkers in het zonnetje, die studie of dienstverband combineerden met een deelname aan de Olympische Spelen.
Op de wand worden plakkaten aangebracht. Daarop wordt vermeld welke studie de sporter heeft gevolgd en welke prijzen hij of zij eventueel heeft gewonnen.
In april is het precies 80 jaar geleden dat Groningen werd bevrijd aan het eind…
In een glazen paviljoentje aan de rand van het Oosterpark bloeide onverwacht de liefde op…
Een 27-jarige man uit Groningen is vrijdag veroordeeld tot 3,5 jaar gevangenisstraf voor bankhelpdeskfraude. De…
De herinrichting van de Kerklaan start niet dit voorjaar. Volgens de gemeente gaan de werkzaamheden…
Een 28-jarige man uit Groningen is veroordeeld tot drie jaar gevangenisstraf. De rechtbank in Zutphen…
De gemeente Groningen ontkent dat er een plan is om 5,7 miljoen euro weg te…