Categorieën: 112

Tasjesrover door camera’s in cel

De politie heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag een vermoedelijke tasjesrover via cameratoezicht kunnen arresteren. Agenten konden de 18-jarige Stadjer uiteindelijk op de Rademarkt achterhalen.

De man viel op omdat hij zich opvallend gedroeg en een damestas bij zich had. Zijn signalement werd daarom doorgegeven naar agenten op straat om hem te onderzoeken.

In eerste instantie ontkende de Stadjer dat hij een tas bij zich had. Toen die bij hem gevonden was veranderde hij van verhaal en zij dat die van zijn vriendin was. Hij gaf daarbij echter een niet bestaande naam op, waarop de agenten hem aanhielden. Bij zijn arrestatie verzette hij zich hevig en sloeg een van de agenten in het gezicht. Hij is geboeid overgebracht naar ene cel. De politie zoekt uit van wie de handtas is.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
André Huitenga

Recente berichten

Atty Eelkema tekent voor twee seizoenen als hoofdtrainer FC Groningen Vrouwen 1Atty Eelkema tekent voor twee seizoenen als hoofdtrainer FC Groningen Vrouwen 1

Atty Eelkema tekent voor twee seizoenen als hoofdtrainer FC Groningen Vrouwen 1

FC Groningen heeft Atty Eelkema aangesteld als hoofdtrainer van FC Groningen Vrouwen 1. Eelkema tekent…

31 minuten geleden
Mogelijk overlast door nachtelijk werk rond ring zuidMogelijk overlast door nachtelijk werk rond ring zuid

Mogelijk overlast door nachtelijk werk rond ring zuid

Van dinsdagavond 29 april tot en met vrijdagochtend 2 mei vinden op meerdere plekken rond…

2 uur geleden
Sloop dreigt voor ‘Kabouterhuisjes’ in De Hoogte: “De historische waarde gaat verloren”Sloop dreigt voor ‘Kabouterhuisjes’ in De Hoogte: “De historische waarde gaat verloren”

Sloop dreigt voor ‘Kabouterhuisjes’ in De Hoogte: “De historische waarde gaat verloren”

Bewoners van de 'kabouterhuisjes' aan de Van Oldenbarneveltlaan 8 t/m 28 en Borgwal 100 t/m…

3 uur geleden

Voedselbank moet vaker betalen voor eten, daling aantal klanten kentert door campagne

Tegen het einde van vorig jaar is het aantal klanten bij de Voedselbank Gemeente Groningen…

5 uur geleden

Toenemende overlast van jongeren op crossmotoren en scooters

De politie krijgt de laatste tijd meer meldingen van overlast die bestuurders van crossmotoren en…

6 uur geleden

Nu ook smeerpaal met zonnebrandcrème in Noorderplantsoen

In het Noorderplantsoen staat sinds kort een zogenoemde smeerpaal, oftewel zonnebranddispenser. Daar kun je je…

7 uur geleden