Er zijn de laatste tijd in de hele provincie 70 illegale steekwapens ingeleverd bij de Groninger politie. De meeste daarvan, bijna 30, werden verzameld bij het politiebureau op de Rademarkt.
Sinds 1 mei is de wet op de wapens aangescherpt. Daardoor zijn nu alle vlindermessen, valmessen en stiletto’s verboden. De politie plaatste daardoor overal containers waar mensen anoniem hun steekwapens tot en met 30 april in konden leveren. In de stad werden behalve de messen ook twee boksbeugels en een namaakpistool ingeleverd. Alles wordt vernietigd.
Wie nu nog wordt betrapt met een illegaal mes, kan rekenen op een geldboete van 350 euro of op een maximale gevangenisstraf van negen maanden.
In het Noorderplantsoen staat sinds kort een zogenoemde smeerpaal, oftewel zonnebranddispenser. Daar kun je je…
De afgelopen jaren is het aantal daklozen in Groningen toegenomen, waaronder ook steeds meer jongeren.…
Een fietser is donderdagochtend even na achten gewond geraakt bij een aanrijding aan de Peizerbaan…
De fietsvallei Brailleweg, de verbinding voor fietsers van en naar De Wijert, onder de A28…
De politie Westerkwartier waarschuwt inwoners van de provincie voor een nieuwe werkwijze van oplichters die…
Eersteklasser PKC'83 heeft zich voor volgend seizoen versterkt met aanvaller Arnoud Bentum. (meer…)