Foto: Sebastiaan Scheffer
Vanwege de Nationale Dodenherdenking zullen treinen en bussen om klokslag 20.00 uur vrijdagavond twee minuten stilstaan. Dat laten de verschillende vervoersbedrijven weten.
Aan machinisten en buschauffeurs is gevraagd hun vervoersmiddel stil te zetten, maar dat ze daarbij de veiligheid niet uit het oog moeten verliezen. Dit betekent bijvoorbeeld dat een trein niet stil mag staan op een spoorwegovergang en een bus niet midden op een kruising.
Op de Nationale Dodenherdenking worden alle oorlogsslachtoffers sinds het uitbreken van de Tweede Wereldoorlog in het hele land door middel van twee minuten stilte herdacht.
In 2I profiteerde Gorecht volop van het puntverlies van de concurrenten bovenin. Helpman boekte in…
Nova Tech Lycurgus heeft zaterdagavond de uitwedstrijd in het Belgische Achel tegen Tectum Achel met…
Be Quick 1887 boekte zaterdagavond in de eerste klasse H een ruime zege. Oranje Nassau…
Koploper PKC'83 heeft zaterdagmiddag in de titelstrijd in de eerste klasse H in eigen huis…
Het is de 25-jarige Jochem Kerssies gelukt om het wereldrecord schaatsen te verbreken. Op de…
De protestactie tegen racisme en fascisme die zaterdagmiddag plaatsvond op de Grote Markt krijgt een…