Wetenschapper Hinke Haisma van de faculteit Ruimtelijke Wetenschappen krijgt een subsidie van 800.000 euro voor haar onderzoek naar de groei en gewichtstoename bij kinderen.
Haisma doet internationaal onderzoek naar het voedingspatroon van kinderen en naar socioculturele en biologische factoren die invloed hebben op het gewicht. Ze vergelijkt de situatie van kinderen in Tanzania, Brazilië, India en Nederland.
Een van de doelen is een onderzoek naar het belang van de Body Mass Index (BMI). Daarmee wordt het gewicht en eventueel overgewicht bij kinderen aangegeven.
Het KNMI waarschuwt in de nacht van woensdag op donderdag voor dichte mist. Voor de…
Het besluit om de kap van het Betonbos vanwege het broedseizoen niet door te laten…
De 10-jarige Kian Sijp heeft samen met zijn oma Greta woensdagmiddag een check van 8.115…
De gemeente gaat minder vaak maaien op plekken waar het niet beslist noodzakelijk is. Een…
Na twee dagen van nauwelijks zichtbare, natmakende regen, wordt Groninger getrakteerd op wat meer zonnestralen.…
De plannen om een busbaan aan te leggen via de Vinkenstraat, E. Thomassen à Thuessinklaan…
Bekijk reacties
De Massa lichaam index..?
Mooie benaming voor te dik zijn of juist niet .
Het gevolg van de verkeerde voeding en ( te ) weinig lichaamsbeweging.
800.000 euro ?
Niet slecht.
moet ik meer dan 20 jaar voor werken 38 uur per week..bruto bedragen wel te verstaan.
Ik hoop dat het geld goed besteed wordt.
( tip)..
Misschien wat er overblijft naar de voedsel bank ?
Goed voornemen; betreft immers mondiaal probleem. Neem in dit onderzoek aub ook de ontwikkelingen in de voedselindustrie en regelgeving hieromtrent mee. Wettelijk toegestane toevoegingen en bewerkingen van voedsel(E-nrs) beïnvloeden op negatieve wijze ons eetgedrag. Veel succes! Vr.gr. Ingrid Sentse, Uden