Foto: flickr.com/photos/dankamminga/
Er komt zondag geen groot beeldscherm op het Ciboga terrein voor de wedstrijd van het Nederlands elftal tegen Portugal. Dat heeft SQ8 laten weten. Het bedrijf uit Leeuwarden organiseert het evenement op Ciboga.
Volgens SQ8 is er momenteel geen echt Oranje-gevoel meer na de nederlagen tegen Denemarken en Duitsland op het EK. Daarom worden er weinig bezoekers verwacht.
Mocht Nederland toch nog voor een verrassing zorgen en de kwartfinale halen zet SQ8 weer een beeldscherm op het Ciboga-terrein.
Het Groninger Museum heeft deze dinsdag de 50.000ste bezoeker van de tentoonstelling Hoe Van Gogh…
Racende scooters, donkere ruiten en weinig aantrekkelijke winkels. Dat is het beeld dat je ziet…
De Stadspartij 100% voor Groningen heeft vanaf komende woensdag geen vier, maar drie zetels in…
Als het aan de Partij voor het Noorden ligt, worden alsnog trappen voor voetgangers aangelegd…
De bestralingsmaskers voor kinderen in het UMCG Protonencentrum worden opgefleurd om angst en spanning te…
Fatbikers en fietsers rijden, ondanks de verkeersmaatregelen die nu bijna twee maanden gelden op de…
Bekijk reacties
tweede poging:
De middenstand in de binnenstad zit niet te wachten op concurrentie uit Friesland.
Dus zij zullen niet echt rouwerig zijn dat deze activiteit niet doorgaat.
De culturele activiteiten verplaatsen naar de wat meer buitenkant van de binnenstad ( zegge NIET op de GROTE Markt),zal op den duur het karakter van Groningen als cultuurstad geen goed doen.
Het gezellige centrum met zijn activiteiten moet gewoon blijven ..
Dat het schipperen is/blijft met de marktkooplui mag duidelijk zijn.
Als de festiviteiten structureel en Markt kraampjes van de Grote Markt worden geweerd zal Groningen tussen de 3 zomer( terras ) maanden..een dode Grote Markt zijn.
En wie zit daar nou op te wachten ?
Ik in elk geval niet