Verschillende taxichauffeurs zijn donderdag op de bon geslingerd bij een controle. De controle vond plaats op de Grote Markt.
De chauffeurs werden onder andere gecontroleerd op de rijtijdenwet, de wet personenvoer en de Wegenverkeerswet. Bij de controle bleek dat één van de chauffeurs niet in het bezit was van een geldige chauffeurspas. Hij mocht niet doorrijden en kreeg een bekeuring van 340 euro. Een andere chauffeur had de pas niet duidelijk zichtbaar voor passagiers wat hem een bekeuring van 170 euro opleverde.
Een derde chauffeur kreeg een boete van zeventig euro omdat hij geen ontheffing had voor het parkeren op de taxistandplaats. Daarnaast kregen enkele chauffeurs waarschuwingen voor onduidelijke tarievenlijsten die ze voorlegden.
Het stralende voorjaarsweer van de afgelopen dagen wordt ingeruild voor een bewolkter weertype waarbij er…
In 2I profiteerde Gorecht volop van het puntverlies van de concurrenten bovenin. Helpman boekte in…
Nova Tech Lycurgus heeft zaterdagavond de uitwedstrijd in het Belgische Achel tegen Tectum Achel met…
Be Quick 1887 boekte zaterdagavond in de eerste klasse H een ruime zege. Oranje Nassau…
Koploper PKC'83 heeft zaterdagmiddag in de titelstrijd in de eerste klasse H in eigen huis…
Het is de 25-jarige Jochem Kerssies gelukt om het wereldrecord schaatsen te verbreken. Op de…