Foto: Erik Post - lycurgus.nl
Uitzendgroep Abiant blijft ook het komende seizoen hoofdsponsor van Lycurgus. De volleybalclub presenteerde daarnaast nog drie sponsoren, waarvan twee nieuwe.
Lycurgus heeft ambitieuze plannen en heeft nu ook de financiële basis om daaraan te bouwen. De club wil veel talent aantrekken en komend seizoen gaan werken met een A- en een B-kader, net zoals bijvoorbeeld FC Groningen.
De ondertekening vond plaats bij het Alfa College, dat de komende drie jaar sponsor blijft. Nieuwe partners zijn Canon, dat het drukwerk gaat verzorgen en sportzaak Willy Loos aan het Kwinkenplein.
De zaalvoetbalsters van Drs. Vijfje gingen vrijdagavond in de eerste ronde van de play-offs al…
Groningen kan de komende dagen rekenen op zonnig, droog en steeds warmer weer. Koningsdag verloopt…
Vanaf 12 mei wordt het Pedaalpad in Beijum opgeknapt. Tijdens de werkzaamheden worden onder meer…
Op dinsdag 6 mei starten werkzaamheden aan de Oosterbrug. Dat levert hinder op, maar de…
Tussen de Noorderbinnensingel, de Grote Kruisstraat en de Kruissingel in het Noorderplantsoen wordt op 24…
Festiviteiten door de hele gemeente deze zaterdag (en vrijdagavond) tijdens de viering van Koningsdag in…