Twee spelers van FC Groningen hebben dinsdagavond gescoord voor Jong Oranje. De nieuwe aanwinst Genero Zeefuik en Leandro Bacuna (foto) troffen in Maastricht in het duel tegen Jong Bulgarije beide het net.
Jong Oranje won de wedstrijd in de voorronde van het EK voor spelers tot 21 jaar met 5-0. Zeefuik zorgde in de 85e minuut voor de 4-0 tussenstand. Bacuna scoorde in blessuretijd uit een strafschop het vijfde doelpunt. De andere doelpunten kwamen van Fer, Wijnaldum en Van Ginkel.
Het team van trainer Cor Pot kan de play offs voor het EK van volgend jaar bijna niet meer ontgaan. Jong Oranje leidt met 16 punten uit 7 duels. Schotland staat tweede met 10 uit 6 en Bulgarije volgt met 9 uit 7. in de play offs voor het EK wacht een nog onbekende tegenstander.
Het openbaar vervoer in de gemeente Groningen moet de komende jaren flink worden uitgebreid. Daarmee…
FC Groningen kan zaterdag in Breda tegen NAC waarschijnlijk niet beschikken over Leandro Bacuna. Bacuna…
De geringe regenval in de afgelopen weken laat de winterpeilen eerder verhogen dan normaal, dat…
Mevrouw Vos uit Groningen vierde donderdag haar 100e verjaardag. Zoals gebruikelijk kreeg de kersverse eeuweling…
Het geld wat niet meer door de gemeente wordt uitgegeven aan stedenbanden moet anders worden…
Een 23-jarige man uit Groningen die eind december werd aangehouden op verdenking van het witwassen…