Categorieën: Nieuws

Celstraf Stadjer voor dodelijk ongeluk A7

De 21-jarige Stadjer die in februari een eenzijdig ongeval op de A7 veroorzaakte, waarbij een 16-jarig meisje uit Veendam om het leven kwam, is door de Groninger Rechtbank veroordeeld tot 15 maanden cel, waarvan 5 voorwaardelijk. Ook krijgt hij een rij-ontzegging van vijf jaar.

Volgens de rechter veroorzaakte hij het ongeluk door onverantwoordelijk rijgedrag. De Stadjer had aangeboden om het meisje en haar twee vriendinnen naar Groningen te brengen, maar reed veel te hard en lette niet op de weg.

In de buurt van Scheemda verloor de Stadjer de macht over het stuur en vloog zijn auto over de kop. De Stadjer en de twee vriendinnen overleefden het ongeluk, de 16-jarige Lotte Warries niet.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
André Huitenga

Recente berichten

‘Zondag zonovergoten, ook komende dagen veel ruimte voor de zon’

De zon krijgt de komende dagen veel ruimte. Ook de temperatuur zit in de lift…

4 uur geleden

Liveblog: Groningen viert Koningsdag (gesloten)

Groningen viert zaterdag de verjaardag van koning Willem-Alexander. Op verschillende plekken in de gemeente vinden…

4 uur geleden

Persoon gewond bij steekincident Westerhaven

Op de Westerhaven is zaterdagavond een persoon gewond geraakt bij een mogelijk steekincident. Dat meldt…

5 uur geleden

Langs de Erven wint opnieuw ‘Mooiste straat’-bokaal in Meerstad

De straat Langs de Erven in het dorp Meerstad heeft zaterdag de 'Mooiste straat'-bokaal gewonnen.…

7 uur geleden

Koningsdag verbindt Noordlaren: “Wie maakt het mooiste papieren vliegtuigje?”

Met een gezamenlijk ontbijt begon zaterdag het Koningsdagprogramma in Noordlaren. Volgens Agniete van Everdingen is…

11 uur geleden

Jong talent van het Harens Lyceum op Koningsdagpodium: “Geoliede machine”

De leerlingen van schoolband XXL van het Harens Lyceum beleefden zaterdag een spannende dag. In…

12 uur geleden