De Statenfractie van GroenLinks dient woensdag een voorstel in om de verhoging van de bustarieven te halveren. De fractie is het niet eens met de verhoging van de tarieven met twee miljoen euro, zoals het College heeft voorgesteld.
Die verhoging is volgens GS nodig om tegenvallers bij het OV-bureau Groningen Drenthe op te vangen. Het OV-bureau leed vorig jaar zes miljoen euro verlies. GroenLinks vreest voor halflege bussen als de kaartjes duurder worden.
De partij wil de kortingen voor jongeren behouden en andere tarieven minder snel laten stijgen. Het verschil kan bijvoorbeeld worden gecompenseerd door wat extra geld uit het Lenteakkoord in te zetten.
De zon krijgt de komende dagen veel ruimte. Ook de temperatuur zit in de lift…
Groningen viert zaterdag de verjaardag van koning Willem-Alexander. Op verschillende plekken in de gemeente vinden…
Op de Westerhaven is zaterdagavond een persoon gewond geraakt bij een mogelijk steekincident. Dat meldt…
De straat Langs de Erven in het dorp Meerstad heeft zaterdag de 'Mooiste straat'-bokaal gewonnen.…
Met een gezamenlijk ontbijt begon zaterdag het Koningsdagprogramma in Noordlaren. Volgens Agniete van Everdingen is…
De leerlingen van schoolband XXL van het Harens Lyceum beleefden zaterdag een spannende dag. In…