Categorieën: Sport

Maaskant woedend om late nederlaag tegen Sunderland

Trainer Robert Maaskant van FC Groningen is niet blij met de nederlaag tegen Sunderland op de Peace Cup in Zuid Korea. FC Groningen leek lange tijd met de derde prijs aan de haal te gaan, maar het team verloor in de laatste minuten waardoor de prijs aan de neus van de Groningers voorbij ging.

“Ik ben woedend”, laat Maaskant aan Voetbal International weten. “Dit toont aan dat sommige spelers een gebrek aan overlevingsdrang hebben. Als dit niet verbetert ga ik met andere jongens spelen. Iedereen wordt beoordeeld op falen of presteren. Deze instelling past bij jeugdvoetbal of de amateurs. Niet bij wat wij willen. In de kleedkamer heb ik aangegeven dat ik nu wel snap waarom ze vorig seizoen soms door tegenstanders werden weggespeeld.”

Groningen leek in de wedstrijd om de derde prijs tegen het Engelse Sunderland aanvankelijk op rozen te zitten. Ondanks een tegendoelpunt na een kwartier spelen wisten Suk Hyun Jun en Schet de wedstrijd naar zich toe te trekken. In de laatste minuten maakten de Engelsen echter twee tegendoelpunten waardoor de FC genoegen moet nemen met een vierde plaats.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Sebastiaan Scheffer

Bekijk reacties

  • Jun. Is dit een nieuwe speler?.

    In mijn beleving heeft Suk gescoord, maar
    misschien was ik nog wel dronken van zaterdag
    avond.

    • @Gert: Misschien ken je hem beter als Hyuk Jun Suk, maar het is één en dezelfde speler.

      M.I. was Maaskant terecht boos. Waardeloze instelling bij sommige spelers. Schet heeft in de tweede helft helemaal niets uitgevoerd en ook Kappelhof zijn instelling leek helemaal nergens op. Met Maaskant hebben we in ieder geval een trainer die daar wat aan doet!

Recente berichten

Winkelcentrum Paddepoel is aan het einde van dit jaar Jumbo en sportschool rijker

Winkelcentrum Paddepoel is aan het verbouwen. Eind dit jaar komen er een Jumbo en een…

1 uur geleden

Mediahuis neemt juridische stappen tegen vermeende ‘koper’ van verdwenen titels

Het Groninger Dagblad en het Harener Weekblad zijn toch niet verkocht aan uitgeverij ROVAVO. De…

2 uur geleden

Nieuwe campagne biedt steun aan mantelzorgers

De gemeente Groningen en Steunpunt Humanitas lanceren maandagavond de nieuwe mantelzorgcampagne ‘Voor wie zorg jij?’…

3 uur geleden

Fietser gewond naar ziekenhuis na aanrijding op Hereweg

Op de Hereweg, vlak voor de verkeerslichten met de Stationsweg en het Zuiderpark, vond rond…

3 uur geleden

Extreem droge maartmaand in Groningen: ‘Ook begin april lijkt er weinig verandering te komen’

De maand maart staat tot nu toe hoog in de lijst van droogste maanden ooit…

3 uur geleden

Meer noorderlingen kozen afgelopen jaar voor euthanasie

De noordelijke Regionale Toetsingscommissie Euthanasie (RTE) kreeg vorig jaar 1.013 meldingen van euthanasie. Dat is…

4 uur geleden