Categorieën: Nieuws

Waterleiding stuk bij opgravingen

Bij archeologische opgravingen aan de Grote Markt is vrijdagmorgen een waterleidingbuis los geschoten. Daardoor kwam een deel van de omgeving een tijd zonder water te zitten.

De archeologen probeerden zelf de buis weer op z’n plek te schuiven, maar dat mislukte. Hierdoor liep de archeologische sleuf helemaal onder met water. Het waterleidingbedrijf moest de put leegpompen.

Nadat de leiding was afgesloten en de archeologische put enigszins leeggepompt was kon de buis weer gerepareerd worden en had de omgeving weer water.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Andor Heij

Recente berichten

Auto ramt lantaarnpaal en belandt midden op rotonde aan Bornholmstraat door aanrijding

Op de Bornholmstraat heeft laat op vrijdagavond een aanrijding plaatsgevonden. Daardoor is één van de…

3 minuten geleden

PKC’83/Team Amoeri blijft in de zorgen na remise tegen Fermonia Boys

PKC'83/Team Amoeri blijft in de degradatiezorgen na het 2-2 gelijke spel vrijdagavond thuis tegen Fermonia…

37 minuten geleden

Opklaringen, wolkenvelden en een paar buien tijdens fris weekend, daarna oplopende temperatuur

Het weekend wordt één van de frissere in de afgelopen periode. Zaterdag kent nog opklaringen,…

55 minuten geleden

Oud prof Said Bakkati opvallende versterking Be Quick zaterdag

Het zaterdagelftal van Be Quick 1887 heeft een opvallende versterking binnen gehaald: Oud prof Said…

2 uur geleden

Hoge Raad bevestigt na langslepend conflict: beurspromovendi waren toch echt werknemers van UMCG

De 44 studenten geneeskunde die tussen 2016 en 2018 werden aangenomen als beurspromovendi bij het…

3 uur geleden

Statenfracties willen opheldering over kapstop Betonbos op laatste snik: ‘Al weken bekend dat er broedende vogels zijn’

Volt, GroenLinks en Partij voor de Dieren in de Provinciale Staten willen duidelijkheid rond de…

5 uur geleden