Foto: Andy Zuidema
Oluwafemi Ajilore, bijgenaamd Femi, begint zondag bij FC Groningen in de basis in de uitwedstrijd tegen FC Twente. Het is de eerste competitiewedstrijd van de FC van dit seizoen.
De Nigeraanse voetballer Femi kon de vorige trainers van Groningen, Ron Jans en Pieter Huistra, niet kunnen overtuigen van zijn kwaliteiten. Zo werd hij afgelopen seizoen nog verhuurd aan het Deense Brøndby IF. Femi is bezig aan het laatste jaar van zijn huidige contract en hoopt dat hij onder de nieuwe trainer meer speeltijd krijgt. Hij zal starten als verdedigende middenvelder.
Trainer Robert Maaskant kan tegen FC Twente niet beschikken over de geblesseerden Paco van Moorsel en Lorenzo Burnet en de geschorsten Michael de Leeuw en Johan Kappelhof. Komende zondag wordt om 14:30 afgetrapt in De Grolsch Veste in Enschede.
Na een aantal dagen waarbij de bewolking de overhand had, krijgt de zon in het…
De fractie van Partij voor de Dieren in de gemeenteraad wil woensdag van het college…
In de wijk De Hunze zijn twee bijzondere buurtbanken onthuld. De bankjes zijn deels gemaakt…
Internationaal Indoor Concours Hippique krijgt voor de aanstaande editie, die opnieuw in Martiniplaza wordt gehouden,…
De fracties van D66, Student & Stad en Partij voor het Noorden roepen het college…
Dat een meerderheid van de Tweede Kamer dinsdag ingestemd heeft om geen kernafval op te…