Categorieën: Sport

Jong Oranje met vier Groningers onderuit

Jong Oranje, met vier spelers van FC Groningen in de gelederen, heeft woensdag kansloos verloren van Jong Italië. In Leeuwarden werd het in de oefenpartij 0-3.

Van de Groningers begonnen Johan Kappelhof, Virgil van Dijk en Leandro Bacuna in de startopstelling. Genéro Zeefuik kwam er halverwege de tweede helft in, terwijl Kappelhof in de rust aan de kant bleef.

Jong Oranje begon zeer matig aan de wedstrijd en stond al na twaalf minuten met 2-0 achter. Tien minuten voor rust maakten de Italianen er drie van. In de tweede helft waren beide ploegen meer aan elkaar gewaagd, maar gescoord werd er niet.

Jong Oranje speelt op 7 september een kwalificatiewedstrijd voor het Europees Kampioenschap tegen Oostenrijk.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
André Huitenga

Recente berichten

‘Zondag zonovergoten, ook komende dagen veel ruimte voor de zon’

De zon krijgt de komende dagen veel ruimte. Ook de temperatuur zit in de lift…

3 uur geleden

Liveblog: Groningen viert Koningsdag (gesloten)

Groningen viert zaterdag de verjaardag van koning Willem-Alexander. Op verschillende plekken in de gemeente vinden…

3 uur geleden

Persoon gewond bij steekincident Westerhaven

Op de Westerhaven is zaterdagavond een persoon gewond geraakt bij een mogelijk steekincident. Dat meldt…

3 uur geleden

Langs de Erven wint opnieuw ‘Mooiste straat’-bokaal in Meerstad

De straat Langs de Erven in het dorp Meerstad heeft zaterdag de 'Mooiste straat'-bokaal gewonnen.…

6 uur geleden

Koningsdag verbindt Noordlaren: “Wie maakt het mooiste papieren vliegtuigje?”

Met een gezamenlijk ontbijt begon zaterdag het Koningsdagprogramma in Noordlaren. Volgens Agniete van Everdingen is…

9 uur geleden

Jong talent van het Harens Lyceum op Koningsdagpodium: “Geoliede machine”

De leerlingen van schoolband XXL van het Harens Lyceum beleefden zaterdag een spannende dag. In…

10 uur geleden