De ‘Oktobermaand Kindermaand’ is woensdag officieel afgetrapt. De activiteiten voor kinderen van 4 tot en met 12 jaar wordt georganiseerd door het Museumhuis Groningen.
Op twee zaterdagen en alle zondagen in oktober is van alles te doen. Het aanbod is divers: musea, molens, theaters, natuur- en milieuorganisaties hebben in veel gevallen een speciaal programma samengesteld.
In Groningen werd de aftrap verricht door wethouder Elly Pastoor. Dit deed zij met het voorlezen van een Gronings volksverhaal op basisschool de Heerdstee in Beijum.
De tandheelkundeopleiding van het UMCG en de RUG krijgt extra opleidingsplaatsen, al stijgt het aantal…
De raadsfractie van GroenLinks maakt zich zorgen over de plannen om radioactief afval op te…
De zon krijgt de komende dagen alle ruimte. Volgens de OOG-weerman is er een kans…
Julian Steen neemt na dit seizoen afscheid als coach van dames 1 van hockeyvereniging GHHC.…
Met het verwijderen van het dak van de boerderij Euvelgunnerheem is het herstel van het…
Bij de verdiepte ligging van de zuidelijke ringweg moeten snel geluidsschermen geplaatst worden. Dat vinden…