Foto: ProRail
Het treinstation Groningen Europapark wordt vanaf eind 2012 als een van de eerste stations uitgerust met nieuw meubilair. Nieuw ontworpen banken, wachtruimten, windschermen en poefjes maken daar deel van uit. Verder komen er leunsteunen en zitranden.
ProRail zal tot 2020 in Nederland 73 stations van dit meubilair voorzien. De kosten voor deze renovatie bedragen in totaal 125 miljoen.
Door het gebruik van koele kleuren krijgt het perron een heldere en frisse uitstraling, aldus de ontwerpers Blom & Moors.
De RUG staat in de Keuzegids Universiteiten 2025 op de derde plek van beste brede…
Het aantal WW-uitkeringen in Groningen is in november gedaald, na een aantal maanden met een…
Groningen krijgt er deze vrijdag een nieuwe weg bij: de Máximaweg. Die ligt parallel aan…
Een groep medewerkers van het Beatrix Kinderziekenhuis in de stad heeft woensdag al fietsend een…
Na de Fietsersbond uit ook het Platform Gerrit Krolbrug, samen met een aantal bewonersorganisaties, grote…
De Doperse Dis is door de ChristenUnie Groningen uitgeroepen tot Barmhartige Samaritaan van het jaar.…