Categorieën: Nieuws

Vrachtwagen kantelt op ringweg

Op een afslag van de zuidelijke ringweg is maandagavond een vrachtwagen gekanteld. De chauffeur raakte lichtgewond en moest naar het ziekenhuis gebracht worden. Het bergen van de vrachtwagen heeft enkele uren geduurd.

De vrachtwagen was afkomstig uit Turkije en vervoerde 22 ton diepgevroren vis. Mogelijk heeft de chauffeur de steile bocht bij bedrijventerrein Driebond verkeerd ingeschat en kwam daardoor op zijn kant terecht. De vis moest overgeladen worden in een andere vrachtauto. .

Omdat de wagen in de berm terecht kwam, ondervond het verkeer niet al te veel hinder. Het bergen gebeurde midden in de nacht, toen er niet al te veel verkeer was.

André Huitenga

Recente berichten

“Zon en wolken wisselen elkaar af op maandag, komende dagen buien”

De komende dagen komt het regelmatig tot buien. Volgens OOG-weerman Johan Kamphuis verandert er aan…

8 uur geleden

Forse rookontwikkeling bij brand in papiercontainer

In een papiercontainer aan de J.M. den Uylstraat heeft zondagavond brand gewoed. De brand ging…

9 uur geleden

Vrouwenmars bereikt Grijpskerk: “Het was emotioneel zwaar” (foto’s)

Na drie dagen lopen hebben zo'n zeshonderd deelnemers de vrouwenmars van doorgangskamp Westerbork naar Grijpskerk…

10 uur geleden

Zeges voor Be Quick 1887, Stadspark, Groninger Boys en GRC

Be Quick 1887 won bij Rolder Boys en staat nog maar twee punten achter PKC'83.…

12 uur geleden

Onnen blijft hoop houden op paasvuur: “Stortdag hebben we wel geannuleerd”

In Onnen blijft men positief gestemd over de kansen om volgende week een paasvuur te…

12 uur geleden

Lycurgus eindigt BeNe Conference op de vierde plek

Nova Tech Lycurgus is in de BeNe Conference geëindigd op de vierde plaats. Zondag verloren…

14 uur geleden