Brug bij Dorkwerd compleet ontzet, foto Wouter Holsappel
Door vertraging in de reparaties aan de Dorkwerderbrug duurt de stremming voor het wegverkeer langer dan eerder gedacht. De verkeersomleidingen gelden nu tot zeker maandag 22 oktober.
De Dorkwerderbrug is onlangs aangevaren door een binnenvaartschip. Hierdoor is de brug verbogen en de doorgang versmald. Het verkeer kan elkaar op de brug niet meer passeren. Een aannemer is op dit moment druk bezig om de brug weer veilig toegankelijk te maken voor het verkeer. Voorheen was er op de brug tweerichtingsverkeer. Na de reparatie zijn er twee rijbanen: een voor gemotoriseerd verkeer en een voor fietsers en voetgangers. Voor gemotoriseerd verkeer geldt een voorrangsregeling op de brug. Het maximale gewicht per voertuig mag niet meer zijn dan 3.500 kg.
Voorlopig wordt het verkeer omgeleid. Deze route staat met borden aangegeven. Aan de stremming komt een einde als de werkzaamheden afgerond zijn.
Het KNMI waarschuwt in de nacht van woensdag op donderdag voor dichte mist. Voor de…
Het besluit om de kap van het Betonbos vanwege het broedseizoen niet door te laten…
De 10-jarige Kian Sijp heeft samen met zijn oma Greta woensdagmiddag een check van 8.115…
De gemeente gaat minder vaak maaien op plekken waar het niet beslist noodzakelijk is. Een…
Na twee dagen van nauwelijks zichtbare, natmakende regen, wordt Groninger getrakteerd op wat meer zonnestralen.…
De plannen om een busbaan aan te leggen via de Vinkenstraat, E. Thomassen à Thuessinklaan…