De organisatie van De 4 Mijl heeft vrijdag 3 topsporters gepresenteerd die zondag aan de start zullen verschijnen. Dan wordt voor 26e keer de hardloopwedstrijd De 4 Mijl georganiseerd.
Volgens de organisatie was het dit jaar een hele opgave om topatleten te strikken voor de hardloopwedstrijd. Die hadden een drukke zomer met onder andere de Olympische Spelen in Londen. Vrijdagmorgen 5.00 uur kwamen de Olympische atleten Brimin Kipruto, Viola Kibiwott en aanstormend talent Hyvin Jepkemoi aan op Schiphol.
Naast de wedstrijdloop is er zondag ook de recreantenloop waar 20.000 lopers aan meedoen. OOG-TV zal de hele avond beelden uitzenden van De 4 Mijl.
Dat er geen voetgangerstrap bij de fietsbrug bij de wijk De Hoogte is gerealiseerd komt…
De afgelopen jaren moest Beijum het zonder een grote vrijmarkt stellen op Koningsdag. Dit jaar…
Dit weekend nemen we afscheid van de wintertijd. Dit betekent dat het in de avond…
Op de Bornholmstraat heeft vrijdagavond laat een aanrijding plaatsgevonden. Daardoor is één van de betrokken…
PKC'83/Team Amoeri blijft in de degradatiezorgen na het 2-2 gelijke spel vrijdagavond thuis tegen Fermonia…
Het weekend wordt één van de frissere in de afgelopen periode. Zaterdag kent nog opklaringen,…