De gemeente waarschuwt voor illegale inzamelacties in onder meer Klein Martijn en de Wijert-Zuid. Daar zijn huis-aan-huis flyers verspreid met de oproep om komende woensdag of donderdag kleding, textiel en oude fietsen aan de weg te zetten.
Verder wordt gemeld dat deze spullen worden verkocht of weggegeven aan mensen in nood. Wie er achter de actie zit is niet duidelijk. De gemeente heeft hier geen vergunning voor afgegeven. Alleen de stichting GoudGoed mag op deze manier inzamelen.
De gemeente vraagt bewoners die een dergelijke flyer hebben ontvangen hier geen gehoor aan te geven. De aangeboden goederen worden dan ook van straat gehaald.
Het openbaar vervoer moet de komende jaren flink uitgebreid worden. Dat blijkt uit het concept…
Het aantal ligplaatsen voor wonen op het water wordt voorlopig niet verhoogd. Dat antwoordt het…
De gemeenteraad trekt weer de wijk in om met de wijkbewoners te praten. Op woensdag…
Luciano Valente en Thom van Bergen keren deze woensdag met een goed gevoel terug bij…
Velocitas 1897 heeft dinsdagavond de halve finale van de districtsbeker in het amateurvoetbal bereikt. Op…
Na een aantal dagen waarbij de bewolking de overhand had, krijgt de zon in het…
Bekijk reacties
Ook in Oosterhoogebrug. 2hand4poland. Noemt het zich. Als je nog een fiets nodig heb moet je dus even voor die mensen aan de wijken doorgaan :p
Hier ook Lewenborg
In Lewenborg zijn de folders ook verspreid met als inzamelingsdatum vrijdag as. Misschien kan de gemeente met de organisatie contact opnemen: er staat immers een email-adres op de flyer vermeld. Wellicht weet 2hand4poland niet dat je niet zomaar een inzamelingsactie mag starten...
ik heb ook bericht gehad van de actie. er zin een gele zak bij. met een flyer. in woon in lewenborg en daar komen ze het a.s vrijdag 30 nov ophalen.
Ook ik heb een Flyer met gele zak gekregen. Woon in .Veendam. ophalen gebeurt 1 december.
Idem, Veendam, 1 december staat op de folder - 2 Hand 4 Poland. Lijkt me geen koosjere handeltje.
In de buitenhof is de folder ook verspreid!!
Misschien kan de gemeente mailen met het adres op de flyer 2h4p@bnwp.eu
ik ben gisteravond de flyerbezorgers tegengekomen in lewenborg. maakten een puinhoop van de bezorging, ook bij nee/nee stickers, in hekken, overal gele zakken op straat. ik trachtte ze er op aan te spreken maar ze spraken geen woord Nederlands, hoogstwaarschijnlijk Polen.
Ook in Winschoten wordt er aanstaande vrijdag een inzameling gehouden. De zakken zijn vannacht bezorgd. Een vage actie want normaliter moet ook het vergunningsnummer van de gemeente op de folder zijn vermeld. Ik had toevallig kleding staan maar ik rij liever om naar het Leger des Heils oid.
Ook hier in Veendam een flyer en een gele zak in de bus.
Ophaaldag 1 december