De moord op Marja van Vloten is inmiddels 18 jaar geleden, maar de zaak krijgt misschien alsnog een staartje. Advocaat Gert-Jan Knoops heeft na overleg met de veroordeelde en ex-leden van het Cold Case Team van Groningen, Dick Gosewehr en Harrie Timmermans,een verzoek ingediend bij de Hoge Raad om de zaak te herzien.
In 2005 legde Karel van O. een bekentenis af voor de moord en werd veroordeeld. Gosewehr en Timmermans twijfelden altijd al aan de juistheid van deze bekentenis, omdat deze volgens hen niet klopte met de feiten. Zo had van O. gezegd dat hij het slachtoffer 4 keer in de hals had gestoken terwijl van Vloten zo’ n 26 keer met een mes was gestoken.
Volgens Gosewehr en Timmermans wilde de politie de zaak zo snel mogelijk oplossen en werd er alleen gekeken naar de zaken die klopten, en niet naar de zaken die niet klopten. Voorlopig is het wachten of de Hoge Raad het verzoek van Knoops inwilligt.
Zaterdag in OOG SPORT volop voetbal. Live flitsen van vier duels, PKC'83-Velocitas 1897 uit 1H,…
De gemeente Groningen vraagt om herziening van het ontwerp luchthavenbesluit Eelde. Het springt daarmee op…
De nieuwe, kindvriendelijke knoopcelbatterij, bedacht en mede ontwikkeld door twee voormalige artsen uit het UMCG,…
Komende maandag, dinsdag en woensdagnacht zou een aantal bewoners van De Meeuwen en rond de…
De gemeente roept ontwikkelaars op om met plannen te komen voor de voormalige parkeergarage aan…
In 'Eem de stad in' is Rutger van der Weerd de gast aan tafel. Hij…