Categorieën: 112

Onderzoek naar mislukte overval woning Haren

Twee onbekende vrouwen hebben donderdagavond geprobeerd een bewoonster van een woning aan de Hoornsedijk in Haren te overvallen. De politie roept getuigen op die iets gezien hebben zich te melden.

De poging vond donderdagavond rond 21.45 uur plaats. Een vrouw belde aan bij de woning. Toen de bewoonster de deur opende verscheen er plotseling een tweede vrouw die een mes in haar hand had. Deze dame eiste geld. De bewoonster wist de deur dicht te drukken, waarna de overvallers het hazenpad kozen.

Het zou gaan om twee dames die tussen de 18 en 25 jaar oud zijn. Eén van hen droeg een soort hoofddoek. De politie sluit niet uit dat de vrouwen meerdere pogingen tot overvallen op hun naam hebben staan. Mensen die donderdagavond iets verdachts gezien hebben, of zelf de vrouwen aan de deur heeft gehad, wordt verzocht contact op te nemen met de politie op telefoonnummer 0900 88 44.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

“Maandag zonnige perioden, woensdag mogelijk 22 graden”“Maandag zonnige perioden, woensdag mogelijk 22 graden”

“Maandag zonnige perioden, woensdag mogelijk 22 graden”

De zon laat zich de komende dagen vaak zien. Volgens OOG-weerman Johan Kamphuis zit de…

4 uur geleden
Esperantotunnel voorzien van asfaltEsperantotunnel voorzien van asfalt

Esperantotunnel voorzien van asfalt

De Esperantotunnel is de afgelopen dagen voorzien van asfalt. De bedoeling is dat de nieuwe…

4 uur geleden
Oekraïners zoeken verbinding op vrijmarkt: “Boodschap van hoop opschrijven”Oekraïners zoeken verbinding op vrijmarkt: “Boodschap van hoop opschrijven”

Oekraïners zoeken verbinding op vrijmarkt: “Boodschap van hoop opschrijven”

Een groep Oekraïners uit Haren, Groningen en verschillende andere locaties in de provincie heeft zaterdag…

5 uur geleden
Vindicat week lang in actie voor ouderen, kinderen en vluchtelingen: “Betrokkenheid versterken”Vindicat week lang in actie voor ouderen, kinderen en vluchtelingen: “Betrokkenheid versterken”

Vindicat week lang in actie voor ouderen, kinderen en vluchtelingen: “Betrokkenheid versterken”

Studentenvereniging Vindicat zet zich vanaf maandag samen met diverse Groningse organisaties een week lang in…

5 uur geleden
Internationale deelnemers aan Voetbalkamp: “Zorgelijk dat op straat minder gevoetbald wordt”Internationale deelnemers aan Voetbalkamp: “Zorgelijk dat op straat minder gevoetbald wordt”

Internationale deelnemers aan Voetbalkamp: “Zorgelijk dat op straat minder gevoetbald wordt”

Voor het vijfde jaar op rij wordt er in de meivakantie een Voetbalkamp gehouden op…

6 uur geleden
Stolpersteine gelegd voor familie Wolf in aanwezigheid van nabestaandeStolpersteine gelegd voor familie Wolf in aanwezigheid van nabestaande

Stolpersteine gelegd voor familie Wolf in aanwezigheid van nabestaande

Op de Peizerweg zijn zondagmiddag Stolpersteine gelegd voor Maarten Wolf, zijn vrouw Regina Wolf-Kropveld en…

9 uur geleden