Yvonne van Mastrigt, wordt de nieuwe gedeputeerde, zij is de opvolger van Wilma Mansveld. Als Provinciale Staten het advies van de PvdA fractie overneent krijgt zij Economie, Jeugdzorg en Energie in haar portefeuille.
Van Mastrigt is lid en voorzitter geweest van het dagelijks bestuur van de deelgemeente IJsselmonde in Rotterdam, burgemeester van Winsum en daarna burgemeester van Hoogezand. De PvdA Statenfracie vindt haar een goede versterking voor het college van gedeputeerden.
De vacature voor een gedeputeerde ontstond na het vertrek van Wilma Mansveld, zij werd staatssecretaris in het kabinet Rutte. Waarschijnlijk beslist Provinciale Staten 15 december over de benoeming.
Het Groninger Museum heeft deze dinsdag de 50.000ste bezoeker van de tentoonstelling Hoe Van Gogh…
Racende scooters, donkere ruiten en weinig aantrekkelijke winkels. Dat is het beeld dat je ziet…
De Stadspartij 100% voor Groningen heeft vanaf komende woensdag geen vier, maar drie zetels in…
Als het aan de Partij voor het Noorden ligt, worden alsnog trappen voor voetgangers aangelegd…
De bestralingsmaskers voor kinderen in het UMCG Protonencentrum worden opgefleurd om angst en spanning te…
Fatbikers en fietsers rijden, ondanks de verkeersmaatregelen die nu bijna twee maanden gelden op de…