Stichting O2G2 die verantwoordelijk is voor het openbaar onderwijs in de stad, staat sinds dit jaar niet meer onder verscherpt financieel toezicht van de Inspectie van het Onderwijs.
De Inspectie heeft O2G2 laten weten dat er geen sprake meer is van een financieel risico sinds de gemeente het afgelopen jaar geld heeft overgemaakt aan de stichting. O2G2 stond sinds 30 mei 2011 onder toezicht.
O2G2 kwam in de problemen omdat het bij de overgang van een gemeentelijke dienst naar een zelfstandige stichting te weinig geld had meegekregen. De gemeente ontkende dit in eerste instantie, maar moest na een onafhankelijk onderzoek alsnog 11,5 miljoen euro overmaken. Dat is eind vorig jaar gebeurd.
Het participatietraject rond het ontwikkelen van het terrein van de voormalige Hoefijzerfabriek tot een nieuwe…
Als het aan het gemeentebestuur ligt, krijgt de Parkweg over drie jaar een behoorlijk andere…
Het nieuwe Zuiderplantsoen in Groningen is bijna af. Rijkswaterstaat vloog een week geleden weer eens…
De Raad van State heeft de gemeenteraad van Groningen opgedragen om binnen zestien weken opnieuw…
In en om de Akerk in Groningen werd woensdag herdacht dat Noordoost-Nederland 80 jaar geleden…
In de nestkast aan het Gasuniegebouw zijn woensdag de eerste twee slechtvalkkuikens uit hun ei…