foto overgenomen uit initiatiefvoorstel van de PvdD aan de gemeente
Winkeliers in Groningen zitten niet te wachten op acties van de gemeente om het gebruik van plastic tasjes terug te dringen. Dat blijkt uit onderzoek van de gemeente.
In de meeste winkels krijgen vrijwel alle klanten een plastic draagtas. Winkeliers willen daar geen geld voor vragen en ze willen hun klanten ook niet aanspreken op hun tasjesgebruik.
Het Stadsbestuur geeft gemeentelijke acties op dit gebied weinig kans. Wel gaat ze bij supermarkten en basisscholen in de stad informeren of er belangstelling is voor een tassenbol. Daarin kunnen klanten en leerlingen tassen stoppen die anderen weer kunnen gebruiken.
Zaterdagmiddag vanaf 15.00 weer live sport op de radio bij OOG SPORT. Met waterpolo, basketbal…
Slachtoffers van seksueel misbruik en andere zedenmisdrijven moeten minimaal een jaar wachten voordat hun rechtszaak…
Jans Zwiers uit Groningen fietst van 27 april tot 5 juni naar León in Spanje.…
Het Noord Nederlands Orkest (NNO) is verbaasd over het besluit van de gemeente om geen…
Het weekend begint vrijdag stralend en op zaterdag stijgt de temperatuur tot 21 graden. De…
Het is mogelijk om je aan te melden voor de Groninger Ondernemersprijs 2025. Vorig jaar…
Bekijk reacties
Ik wil van die winkels af.
tassenbol, waar iedereen hun vieze tasjes ingooien..bah.
Daarbij, ik bewaar tasjes thuis, en gebruik ze als pedaalemmerzak als ik teveel heb. kunnen anderen ook doen.