De gemeente gaat stadjers ondersteunen die goede plannen en ideeën hebben op gebied van voedsel. Het stadsbestuur wil meer aandacht en zorg voor goed en gezond lokaal voedsel.
Er is een lijst van 40 projecten en acties opgesteld om die plannen uit te voeren. Het gaat onder meer om buurtmoestuinen, voedel-evenementen en initiatieven om samen te koken en te eten.
Dit gemeente heeft verder het verminderen van voedselverspilling en afval op de agenda staan. Ook gaat ze door met de Fairtrade campagne. Die is erop gericht, arme boeren in ontwikkelingslanden fatsoenlijk betalen voor hun producten.
Vrijdag begint nevelig en bewolkt, maar algauw breekt de zon door. Het blijft droog. In…
De Verlengde Lodewijkstraat is van maandagochtend 07.00 uur tot zaterdag 3 mei 16.00 uur vanwege…
De Aziatische hoornaar vindt steeds meer haar weg in onze provincie. Afgelopen jaar zijn hier…
FC Groningen heeft Atty Eelkema aangesteld als hoofdtrainer van FC Groningen Vrouwen 1. Eelkema tekent…
Van dinsdagavond 29 april tot en met vrijdagochtend 2 mei vinden op meerdere plekken rond…
Bewoners van de 'kabouterhuisjes' aan de Van Oldenbarneveltlaan 8 t/m 28 en Borgwal 100 t/m…
Bekijk reacties
Ons initiatief "De Deeltuin" (zie kerstuitzending "het zal mijn tijd wel duren" van Alina Kiers) sluit hier naadloos op aan.
Leest de lokale overheid dit mee? U bent van harte uitgenodigd om bij ons een kijkje te nemen en ideeën uit te wisselen!
De gemeente leest mee! Wij komen graag een kijkje nemen.