Henk Bos debuteert zaterdag in de basis als FC Groningen het opneemt tegen RKC. De jonge buitenspeler mocht dit seizoen al een paar keer invallen en vervangt tegen de Waalwijkers de geschorste Leandro Bacuna.
Bacuna heeft deze week zijn excuses aangeboden voor zijn gedrag nadat Andraz Kirm scoorde tegen AZ. Bacuna had de bal graag willen hebben en maakte dat duidelijk nadat Kirm gescoord had. In een gesprek met de spelersgroep heeft hij zijn verontschuldigingen aangeboden aan de groep en daarmee is de kous af.
Naast Bacuna mist FC Groningen Mitchell Schet die last van zijn knie heeft. Verder beschikt de ploeg van Robert Maaskant over een fitte selectie. De basisopstelling verandert verder dan ook niet in vergelijking met de wedstrijd van vorige week tegen AZ.
Assistent-trainer Erwin van de Looi neemt zaterdag de honnours waar voor Robert Maaskant. De trainer van FC Groningen accepteerde een schorsing van één wedstrijd nadat hij vorige week naar de tribune werd gestuurd.
De wedstrijd tegen RKC begint zaterdag om kwart voor acht in de Euroborg.
Jeugdbescherming Noord en Veilig Thuis Groningen heeft een verbeterplan gemaakt. Dat was nodig vanwege hardnekkige…
Het openbaar vervoer moet de komende jaren flink uitgebreid worden. Dat blijkt uit het concept…
Het aantal ligplaatsen voor wonen op het water wordt voorlopig niet verhoogd. Dat antwoordt het…
De gemeenteraad trekt weer de wijk in om met de wijkbewoners te praten. Op woensdag…
Luciano Valente en Thom van Bergen keren deze woensdag met een goed gevoel terug bij…
Velocitas 1897 heeft dinsdagavond de halve finale van de districtsbeker in het amateurvoetbal bereikt. Op…