De Stadspartij wil dat er in Groningen een koningslinde wordt geplant. Dat is een oud gebruik bij de inhuldiging van een nieuwe koning.
De linde kan tot in lengte van dagen de herinnering aan de “kroning” levend houden. Zo staat in Leeuwarden een boom die 114 jaar geleden werd geplant bij de inhuldiging van Koningin Wilhelmina. Robert Prummel van de Stadspartij zal in de raadsvergadering van februari voorstellen om een mooie linde te kopen. Koning Willem-Alexander en Koningin Maxima kunnen deze tijdens hun eerste bezoek aan Groningen planten.
Bij een koningslinde hoort een mooi hekwerk en dat is volgens de Stadspartij iets voor een Groningse kunstenaar. De partij wil de Groningers laten raadplegen over de beste plek, bijvoorbeeld het Martinikerkhof, Stadspark of Noorderplantsoen.
Op de Hereweg, vlak voor de verkeerslichten met de Stationsweg en het Zuiderpark, vond rond…
De maand maart staat tot nu toe hoog in de lijst van droogste maanden ooit…
De noordelijke Regionale Toetsingscommissie Euthanasie (RTE) kreeg vorig jaar 1.013 meldingen van euthanasie. Dat is…
Patiënten met tuberculose (TB) kunnen over niet al te lange tijd met een simpele zweettest…
Op de kruising tussen de Helper Brink en Beethovenlaan vond maandagochtend een aanrijding plaats tussen…
De hockeyvrouwen van Groningen hebben zondag in Breda met 3-1 verloren van Push. (meer…)