foto: Roel Breet
Er komen teveel stoplichten op de toegangswegen van en naar de nieuwe zuidelijke ringweg. Dat zegt de Stichting Leefomgeving Zuidelijke Ringweg na de presentatie van de plannen voor de aanpak van het Julianaplein, maandagavond..
De stichting heeft een overzicht van het huidige en nieuwe aantal stoplichten op haar site geplaatst. Daaruit blijkt bijvoorbeeld dat een automobilist die vanuit Assen naar het Emmaviaduct wil, in de toekomst drie stoplichten voor zijn neus krijgt.
“Dit is een logisch gevolg van het wegvallen van de verdeelfunctie die de zuidelijke ringweg nu nog heeft. Als je de bereikbaarheid van de stad wilt verbeteren, is dit wel het domste wat je kunt doen”, aldus de stichting.
Mevrouw Vos uit Groningen vierde donderdag haar 100e verjaardag. Zoals gebruikelijk kreeg de kersverse eeuweling…
Het geld wat niet meer door de gemeente wordt uitgegeven aan stedenbanden moet anders worden…
Een 23-jarige man uit Groningen die eind december werd aangehouden op verdenking van het witwassen…
De sterrenhemel blijft magisch, en gelukkig hebben we sterrenkundige Jeffrey Bout aan de lijn !…
De werkdruk bij Jeugdbescherming Noord (JB Noord) en Veilig Thuis Groningen (VTG) blijft onverminderd hoog.…
Op een fietspad langs de Kluiverboom in Lewenborg vond aan het begin van donderdagavond een…
Bekijk reacties
Slaat inderdaad nergens op, Stoplichten zijn achterhaalt. Dat moet anders en efficienter kunnen.
Stichting Nimby.Verhuis maar naar Oostgroningen als je rust en ruimte wilt.
@Marc,
ik begrijp dat het bij jou in Oost Groningen een stuk rustiger is? Mocht je nou echt wat over de Aanpak Ring Zuid willen weten, lees dan eerst even de informatie op onze site. Je kunt ons ook mailen met je vragen.
Ik vindt die site wel wat klunzig zo is de n7 in eens een rode baan en bij Euvelgunne is hij ineens blauw terwijl je daar maar twee kanten op kunt. Op sommige reacties van mensen op hun site vraag ik mij af of ze ook een auto hebben of alleen maar een fiets. Of je de ringweg aanpakt of niet het wordt hier in stad nou eenmaal drukker en ik vindt persoonlijk dat je de drukte voor moet zijn want: regeren is vooruit zien met onze centjes. Oja als ze nog klagen over het geld laat ze alsjeblieft dan op iedere auto schoon of niet wegenbelasting heffen.