Foto: Ellen Grondijs
De aanpak van overlast in een groot aantal buurten krijgt dit jaar extra aandacht van de gemeente. De nieuwe aanpak maakt deel uit van het jaarplan Veiligheid gemeente Groningen 2013.
De gemeente stelt 1,875 miljoen euro beschikbaar om dit jaarplan te realiseren. Er komt extra aandacht voor het Noorderplantsoen, het Linnaeusplein, De Beren, Hanzeplein, Ebbingekwartier, Oosterhamrikzone, Harmoniecomplex, A-Kwartier, Martinikerkhof en Beijum-Oost.
Het nieuwe veiligheidsbeleid is opgesteld in samenwerking met de politie en het openbaar ministerie. Het jaarplan bevat ook andere punten, zoals een veilige thuissituatie, de bestuurlijke aanpak van georganiseerde criminaliteit en het veiliger maken van wijken en buurten.
De competitie voor de ‘Beste Groninger Film 2024’ is vrijdag van start gegaan. Dat betekent…
Het KNMI waarschuwt opnieuw voor plaatselijke dichte mist. In Groningen kan dit tot zaterdagochtend slecht…
De tunnel aan de Vierverlatenweg lag vrijdagmiddag vol met suikerbieten, nadat een volgeladen vrachtwagen een…
Museum aan de A in Groningen heeft meer dan vijftig maritieme objecten en scheepsbouwtekeningen met…
December is natuurlijk de maand van de lijstjes waarin jouw favoriete nummers worden gerangschikt, zoals…
Sinds 1 september is de vernieuwde zuidelijke ringweg in Groningen open voor verkeer. De weg,…