De doelstellingen van Energy Valley om de productie van duurzame energie op te voeren zijn niet gehaald. Dat zegt de Noordelijke Rekenkamer.
In Energy Valley zitten de drie noordelijke provincies en Noord Holland. In 2007 werd afgesproken om meer schone energie te produceren, maar daar is slechts een derde van gehaald.
Met name energie uit biomassa blijft ver achter. Ook de windenergie staat onder druk, vanwege het verzet uit de bevolking tegen de windmolens.
Een groep Duitse hooligans toog vrijdag door het centrum van Groningen. Ze ontvouwden op de…
Bewoners van de 'kabouterhuisjes' aan de Van Oldenbarneveltlaan 8 t/m 28 en Borgwal 100 t/m…
Een 40-jarige man uit Groningen kreeg vrijdag een celstraf van vier maanden opgelegd, omdat hij…
De gemeente Groningen vervangt de komende weken het asfalt op verschillende middengeleiders in Lewenborg door…
Nova Tech Lycurgus heeft Dennis Borst, commercieel manager bij de Groningse volleybalclub, toegevoegd als speler…
Kledingbank De Zeecontainer aan de Pop Dijkemaweg viert vrijdag haar tienjarig bestaan met een feestelijk…