Foto: Jordi Haverdings & Martin Nuver - 112groningen.nl
Drie personen zijn zaterdagmiddag lichtgewond geraakt bij een autobrand in een loods aan de Eemskanaal Noordzijde. Ze hadden teveel rook binnengekregen.
De melding van de brand kwam om 12.45 uur binnen waarop de Groninger brandweer met één bluswagen uitrukte. Bij aankomst bleek er een auto in een loods in de brand te staan. Het vuur ging gepaard met dikke zwarte rook. Door een snelle binnenaanval was het vuur snel onder controle.
Voor de drie personen die teveel rook hadden binnengekregen kwam een ambulance ter plaatse. Ze konden ter plaatse behandeld worden. De auto heeft bij de brand veel schade opgelopen.
De zaalvoetbalsters van Drs. Vijfje gingen vrijdagavond in de eerste ronde van de play-offs al…
Groningen kan de komende dagen rekenen op zonnig, droog en steeds warmer weer. Koningsdag verloopt…
Vanaf 12 mei wordt het Pedaalpad in Beijum opgeknapt. Tijdens de werkzaamheden worden onder meer…
Op dinsdag 6 mei starten werkzaamheden aan de Oosterbrug. Dat levert hinder op, maar de…
Tussen de Noorderbinnensingel, de Grote Kruisstraat en de Kruissingel in het Noorderplantsoen wordt op 24…
Festiviteiten door de hele gemeente deze zaterdag (en vrijdagavond) tijdens de viering van Koningsdag in…