foto; Marcel Klip & Patrick Wind / 112groningen.nl
Een cafetaria aan de Loefzijde in de wijk Lewenborg is woensdagnacht overvallen. De overvaller is zonder buit vertrokken en is sindsdien spoorloos.
Kort voor middernacht kwam een jongeman de zaak binnen. Onder bedreiging van een wapen eiste hij geld van een medewerker. Die gooide echter enkele blikjes bier in naar de overvaller, die op de vlucht sloeg. De politie heeft onder meer met een politiehond in de omgeving gezocht, maar niets gevonden. Ook via Burgernet kwamen er geen tips binnen.
De dader droeg op het moment van de overval een zwarte jas met capuchon. Hij had een zwarte zonnebril op, en droeg een licht, bruine beige broek.
De zon krijgt de komende dagen veel ruimte. Volgens OOG-weerman Johan Kamphuis kan het op…
Joël Stoppels van Battlefield Tours heeft bijzondere museumobjecten aan zijn collectie weten toe te voegen.…
Burgemeester Mirjam van 't Veld (CDA) is het niet eens met de uitspraken die minister…
De officiële opening moet nog plaatsvinden maar Dudok aan het Diep is nu al bezongen…
In Loppersum en in de Akerk werd afgelopen week de kinder-Matthäus-Passion opgevoerd. Het ging om…
Het kampioenschap in de tweede klasse H zondag is voor GRC Groningen weer een stap…