Het aantal chlamydia-infecties is vorig jaar in Groningen met 13 procent gestegen ten opzichte van 2011. Dat blijkt uit cijfers van het Laboratorium voor Infectieziekten, GGD en UMCG.
Er was vorig jaar sprake van bijna 1700 chlamydia-infecties in Groningen. Chlamydia is in Nederland de meest voorkomende seksueel overdraagbare ziekte. Vooral vrouwen tot 25 jaar hebben ermee te maken.
Het aantal gonorroe-infecties is stabiel, maar de aantallen syfillis-infecties en nieuwe hiv-besmettingen zijn gedaald. Deze ziekten worden vooral gevonden onder mannen die seks hebben met mannen. De uitslagen worden gebruikt om de voorlichting en hulp aan jongeren te verbeteren.
Groningen heeft een tekort aan beelden in de openbare ruimte die gemaakt zijn door vrouwelijke…
Een 24-jarige man uit Groningen zag in de nacht van vrijdag op zaterdag zijn rijbewijs…
Ook in de afgelopen jaren zorgden leden van studentenvereniging Vindicat voor problemen in een hotel…
Twee voetbalwedstrijden en een waterpolo wedstrijd, dat is de live sport die zaterdag te beluisteren…
De onderhandelingen over een nieuwe cao voor ziekenhuispersoneel zijn geklapt. Vakbonden FNV, CNV, NU'91 en…
Jorinde van Klinken van Groningen Atletiek heeft zaterdagochtend bij het EK Indoor in Apeldoorn de…