Foto: Erwin Otten
Van FC Groningen is alleen doelman Marco Bizot geselecteerd voor Jong Oranje, dat in juni in Israël uitkomt bij het Europees Kampioenschap.
Genero Zeefuik, Virgil van Dijk en Leandro Bacuna zijn afgevallen. De voorlopige selectie telde 40 spelers. Trainer Cor Pot maakte vrijdag de 23 definitieve namen bekend.
Daaronder zijn Daley Blind, Bruno Martins Indi, Ricardo van Rhijn, Stefan de Vrij, Jordy Clasie, Adam Maher en Kevin Strootman die deel uitmaken van het ‘grote’ Oranje
De politie is maandagavond met maar liefst zeven politieauto's uitgerukt vanwege een bijzondere melding. Volgens…
Na een frisse, maar zonnige maandag lopen de temperaturen deze week verder op. Volgens OOG-weerman…
Tbs-kliniek Van Mesdag opent 17 mei haar deuren voor bezoekers. Dat doet ze samen met…
Dinsdag- en woensdagavond 1 en 2 april kunnen Groningers genieten van een lichtshow op de…
Het Groningse waterschap Hunze en Aa’s voert een niet eerlijk kwijtscheldingsbeleid, meldt vakbond FNV. Aanstaande…
De Bosboom-Toussaintstraat in de Wijert is maandagmiddag grotendeels afgezet door de hulpdiensten. Volgens de politie…
Bekijk reacties
Hoe je Virgil van Dijk kunt overslaan is me echt een raadsel...