Huidig hoofdveld van Gronitas, foto: Twitpic @Gronitas
De gemeente Groningen zegt de huur met voetbalvereniging Gronitas op. Omdat FC Groningen in 2015 op sportpark Corpus den Hoorn een hypermodern sportcomplex wil realiseren, is er geen plaats meer voor het onderkomen van de amateurclub.
Het gesprek over de verhuizing loopt al meer dan een jaar. De gemeente heeft de voetbalvereniging een aantal alternatieven aangeboden, maar volgens de club zijn deze niet voldoende. Wethouder Dig Istha wil nu binnen een week de huurovereenkomst opzeggen en brengt dan ook de KNVB op de hoogte. Gronitas hoopt nog steeds met de gemeente tot een goede oplossing te komen.
Het Stadsbestuur wil aan het begin van het nieuwe seizoen over het terrein kunnen beschikken. Gronitas laat weten dat ze het opzeggen had verwacht. Met een kort geding wil de club het tij nog keren, zodat de teams in elk geval volgend jaar hun wedstrijden op Corpus den Hoorn kan afwerken.
We moeten er voor zorgen dat mensen niet oorlogsmoe worden. Zo formuleert Heiko Ates van…
Dat je tijdens je vakantie ineens in het middelpunt van de belangstelling bevindt: het overkwam…
De gemeente Groningen is geïnteresseerd om deel te nemen aan proef met bidirectioneel laden. Dit…
Onder begeleiding van een gids van Het Groninger Landschap kunnen liefhebbers van weidevogels zondag een…
De zon krijgt de komende dagen veel ruimte. Ook de temperatuur zit in de lift…
Groningen viert zaterdag de verjaardag van koning Willem-Alexander. Op verschillende plekken in de gemeente vinden…