foto:Harro Meijer
Justitie eist een celstraf van 15 jaar tegen de 32-jarige hoofdverdachte van een dodelijke schietpartij in een café aan de Rodeweg. Tegen een medeverdachte werd acht jaar cel geëist.
De 35-jarige Veendammer Ertac Cakici werd vorig jaar februari neergeschoten terwijl hij in de kroeg zat. Hij zou eerder op de avond ruzie hebben gehad met één van de twee verdachten. Die zou het slachtoffer diep in de nacht doodgeschoten hebben.
De nu 32-jarige hoofdverdachte vluchtte vervolgens naar Parijs, waar hij werd ingerekend. De tweede verdachte zou het wapen hebben geleverd. De beide mannen beroepen zich op hun zwijgrecht. De rechter doet over twee weken uitspraak.
De komende dagen verlopen grotendeels grijs. Volgens OOG-weerman Johan Kamphuis neemt aan het eind van…
Op het Dirt Park Groningen in de wijk Beijum zijn zondag vernielingen gepleegd. De beheerder…
Wielinga voor Vakwerk aan de Verlengde Hereweg sluit na bijna zeventig jaar definitief de deuren.…
Treinreizigers tussen Groningen en Assen hebben zondagavond te maken gehad met vertraging. Door een gestrande…
Het is Maria en Freerk uit Haren gelukt: hun laatste fietstocht voor Onbeperkt op de…
Veel zeges voor de op zondag actieve Groninger clubs. GRC spande de kroon met een…