Foto: Clara Kornelis
In een bovenwoning aan de Oosterhamrikkade in de Korrewegbuurt heeft vrijdagmiddag brand gewoed. De brand is inmiddels geblust. Een persoon had lichte verwondingen aan zijn hoofd, maar hoefde niet naar het ziekenhuis.
De eerste melding van de brand kwam rond 12.45 uur binnen. Omdat er daarna meerdere meldingen binnenkwamen, en werd gesproken over brand op het dak, werd opgeschaald naar ‘middelbrand’, waardoor uitgerukt werd met twee bluswagens en een hoogwerker.
“De brand is korte tijd uitslaand geweest”, vertelt woordvoerder Anouk Bruintjes van de brandweer. “Inmiddels hebben we de brand redelijk onder controle”. Op het pand waren vrijdagmorgen dakdekkers bezig. Het vuur brak uit kort nadat zij vertrokken waren.
De zon laat zich de komende dagen vaak zien. Volgens OOG-weerman Johan Kamphuis zit de…
De Esperantotunnel is de afgelopen dagen voorzien van asfalt. De bedoeling is dat de nieuwe…
Een groep Oekraïners uit Haren, Groningen en verschillende andere locaties in de provincie heeft zaterdag…
Studentenvereniging Vindicat zet zich vanaf maandag samen met diverse Groningse organisaties een week lang in…
Voor het vijfde jaar op rij wordt er in de meivakantie een Voetbalkamp gehouden op…
Op de Peizerweg zijn zondagmiddag Stolpersteine gelegd voor Maarten Wolf, zijn vrouw Regina Wolf-Kropveld en…