De Vrydemalaan gaat op maandag 1 juli open voor het verkeer. Diezelfde dag wordt de Anthonius Deusinglaan afgesloten. Op die manier krijgt het UMCG de ruimte om uit te breiden.
De Vrydemalaan loopt tussen de Bloemsingel en de Petrus Campersingel. De straat wordt ook een belangrijke doorgaande busroute.
De Bloemsingel wordt voor het doorgaand autoverkeer richting binnenstad afgesloten. Het centrum van de stad is dan voor automobilisten alleen nog te bereiken via de Korreweg en via het Damsterdiep.
De zaalvoetbalsters van Drs. Vijfje gingen vrijdagavond in de eerste ronde van de play-offs al…
Groningen kan de komende dagen rekenen op zonnig, droog en steeds warmer weer. Koningsdag verloopt…
Vanaf 12 mei wordt het Pedaalpad in Beijum opgeknapt. Tijdens de werkzaamheden worden onder meer…
Op dinsdag 6 mei starten werkzaamheden aan de Oosterbrug. Dat levert hinder op, maar de…
Tussen de Noorderbinnensingel, de Grote Kruisstraat en de Kruissingel in het Noorderplantsoen wordt op 24…
Festiviteiten door de hele gemeente deze zaterdag (en vrijdagavond) tijdens de viering van Koningsdag in…