Categorieën: Wijken

‘Street art’ in de Kleine Kruisstraat

Is het kunst of gewoon een grap van studenten? Het wegdek van de Kleine Kruisstraat is in ieder geval sinds kort versierd met zo’n honderd kroonkurken. Onbekende onverlaten hebben geprofiteerd van het feit dat er een nieuwe laag asfalt lag, dat zacht genoeg was om bierdopjes in te drukken.

De kroonkurken en een enkel blikje zijn in een lange lijn tussen beide weghelften geplaatst, waardoor het lijkt alsof het een wegafscheiding is.

Mensen die meer van de kroonkurken weten, kunnen zich melden bij de redactie van OOG radio & televisie.

foto: Joris van Tweel
FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Jurjen de Jager

Bekijk reacties

  • Street art? Vandalisme zal men bedoelen, je zult maar met je fiets onderuit gaan door die ongein.

  • Als ik het goed zie dan zitten de dopjes midden op de weg. Dus daar hoor je niet te fietsen Pieter.
    Ik vind het er leuk uit zien.

    • Ik ben benieuwd wat voor soort mensen dit doen, nog even gaan ze straat beschilderen , fleurt er wel van op.

  • Leuk bedacht. Het is volgens mij voor fietsers pas een probleem als het profiel van de banden versleten is. Een goed bandenprofiel moet zonder problemen gemakkelijk over de dopjes kunnen fietsen, ze staan ver genoeg uit elkaar. Als de dopjes nu andersom in het wegdek gedrukt waren, met de scherpe randjes naar boven, dan was er wel een probleem.

Recente berichten

Seizoen Drs. Vijfje voorbij, PKC’83/Team Amoeri dieper in de zorgen

De zaalvoetbalsters van Drs. Vijfje gingen vrijdagavond in de eerste ronde van de play-offs al…

5 uur geleden

Aangenaam en zonnig weer tijdens Koningsdag, kwik blijft ook daarna geleidelijk stijgen

Groningen kan de komende dagen rekenen op zonnig, droog en steeds warmer weer. Koningsdag verloopt…

6 uur geleden

Pedaalpad in Beijum krijgt nieuw en waterbestendig wegdek

Vanaf 12 mei wordt het Pedaalpad in Beijum opgeknapt. Tijdens de werkzaamheden worden onder meer…

7 uur geleden

Oosterbrug krijgt begin mei nieuwe laag asfalt

Op dinsdag 6 mei starten werkzaamheden aan de Oosterbrug. Dat levert hinder op, maar de…

7 uur geleden

Monument voor Beno Hofman wordt eind volgende maand onthuld in Noorderplantsoen

Tussen de Noorderbinnensingel, de Grote Kruisstraat en de Kruissingel in het Noorderplantsoen wordt op 24…

8 uur geleden

Koningsnacht en Koningsdag in Groningen: muziek, vrijmarkten en festivals

Festiviteiten door de hele gemeente deze zaterdag (en vrijdagavond) tijdens de viering van Koningsdag in…

8 uur geleden