Een 37-jarige automobilist uit de Stad kreeg zondagochtend een forse boete en een rijverbod van vier uur voor rijden onder invloed. Agenten zagen hem tuffen met een blikje bier in de hand.
De man werd aan de Kardingerweg aan de kant gezet omdat hij opviel door zijn rijgedrag. Bovendien dronk hij onder het rijden een blikje bier. Uit een blaastest bleek dat de Stadjer teveel gedronken had. Hij verklaarde zaterdagavond flink te hebben gedronken, maar zondagmorgen slechts een paar slokjes.
De Stadjer kreeg een rijverbod van vier uur en een schikkingsvoorstel van zeshonderd euro. Hij mocht vervolgens lopend het politiebureau verlaten.
PKC'83/Team Amoeri blijft in de degradatiezorgen na het 2-2 gelijke spel vrijdagavond thuis tegen Fermonia…
Het weekend wordt één van de frissere in de afgelopen periode. Zaterdag kent nog opklaringen,…
Het zaterdagelftal van Be Quick 1887 heeft een opvallende versterking binnen gehaald: Oud prof Said…
De 44 studenten geneeskunde die tussen 2016 en 2018 werden aangenomen als beurspromovendi bij het…
Volt, GroenLinks en Partij voor de Dieren in de Provinciale Staten willen duidelijkheid rond de…
De afgelopen twee weken is een bijzonder hoog aantal dode ganzen rond het Woldmeer in…