Een 47-jarige Stadjer is veroordeeld tot drie jaar cel, waarvan een jaar voorwaardelijk, voor het neersteken van zijn buurman in een woning aan de Melisseweg.
De man kreeg vorig jaar november bonje met de buurman, omdat die de muziekinstallatie veel te hard had staan. Het gesprek liep helemaal uit de hand, waarop hij de buurman neerstak. De dader verkeerde op dat moment onder invloed van alcohol en drugs. Het slachtoffer raakte gewond aan hals en gezicht en moest met spoed naar het ziekenhuis.
De rechtbank bepaalde bovendien dat de Stadjer zich na zijn celstraf moet laten behandelen voor zijn drugs- en alcoholverslaving.
Burgemeester Mirjam van ’t Veld heeft zeven Syrische jongeren een gebiedsverbod opgelegd. De groep jongeren…
Vanuit een normale politieauto is het voor agenten soms lastig te zien wat er achter…
Bewoners en actiegroep Brug T’rug zijn verontwaardigd dat het voorlopig ontwerp van de Paddepoelsterbrug vertraging…
De politie en gemeentelijk handhavers houden komende zaterdag toch en extra vinger aan de pols…
FC Groningen heeft in aanloop naar het uitduel zondag tegen FC Utrecht weinig personele problemen.…
De politie heeft in de nacht van donderdag op vrijdag een 19-jarige man uit Groningen…