foto: Tuppus / Flickr.com
Het negatieve zwemadvies bij De Lijte in het Paterswoldsemeer is door de provincie ingetrokken. Zwemmers kunnen hier weer veilig het water in. Dat geldt nog niet voor andere delen van het meer.
Vanwege de regen en de lagere temperaturen van de afgelopen dagen is de hoeveelheid blauwalg bij De Lijte sterk verminderd. De wind heeft daaraan ook bijgedragen door blauwalg weg te blazen. Op andere delen van het Paterswoldsemeer zijn nog wel drijflagen van blauwalg aanwezig.
Zwemmers krijgen het advies om zich goed te informeren voordat ze het water ingaan. Met veranderende weersomstandigheden kan de situatie zich snel verslechteren, dan wel verbeteren.
Op Station Groningen Noord en in het centrum van Ten Boer zijn servicezuilen voor fietsen…
Tachtig jaar geleden werd Groningen door de Canadezen bevrijd van nazi-Duitsland. Dit werd op verschillende…
Op het Hoendiep is woensdagmiddag een fatbiker gewond geraakt door een aanrijding. (meer…)
De bouw van de Campus Esserberg kan begin 2027 beginnen. Dat heeft de gemeente woensdag…
Het rijk trekt een kleine 2 miljard euro uit voor de Nedersaksenlijn. Dat meldt de…
De gemeente en de woningcorporaties Lefier, De Huísmeesters en Patrimonium gaan aan de slag met…