Categorieën: Nieuws

Taakstraf voor drie relschoppers Haren

Een 20-jarige Groninger is voor zijn aandeel in de Project X-rellen in Haren veroordeeld tot een taakstraf van 80 uur en een voorwaardelijke celstraf van een maand.

Bovendien moet hij 500 euro storten in het schadefonds voor Harenaren die getroffen werden door de rellen. De man stond terecht omdat hij met een vlaggenmast een ruit van een supermarkt aan de Kerstraat had vernield. Andere relschoppers gebruikten de ruit om de supermarkt binnen te komen en tabakswaren mee te nemen.

Twee andere verdachten van de facebook-rellen kregen ook een taakstraf opgelegd. Hun zaken waren door omstandigheden uitgesteld.

Gert van Akkeren

Recente berichten

Zwak noorderlicht laat zich zien aan noordelijke hemel

Er was zaterdagavond wat geduld voor nodig, maar met een fotocamera kon het noorderlicht bewonderd…

3 uur geleden

“Zondag veel zon, na het weekend gaat het roer om met kans op natte sneeuw”

Na een aantal dagen van aangenaam voorjaarsweer gaat na het weekend het roer om. Volgens…

3 uur geleden

Forse schade bij verkeersongeluk op Damsterdiep

Bij een verkeersongeluk op het Damsterdiep zijn zaterdagavond twee personenauto's met elkaar in botsing gekomen.…

4 uur geleden

Titelaspiraties Be Quick 1887 in koelkast na nederlaag tegen Oranje Nassau

Be Quick 1887 kan de titelaspiraties in de eerste klasse H in de koelkast parkeren…

7 uur geleden

Nederlaag Gorecht, Helpman wint kelderduel, periode voor HFC’15

Gorecht verloor zaterdag in de tweede klasse I. Helpman boekte onderin een nuttige zege. HFC'15…

7 uur geleden

Brandweer bevrijdt duif uit benarde positie

Brandweerlieden hebben zaterdagavond aan de Vondellaan een duif uit een net bevrijdt. Dat meldt nieuwsfotograaf…

7 uur geleden