Er is geen geld om de noordelijke spoorlijnen van Arriva te elektrificeren. Dat heeft staatssecretaris Wilma Mansveld van vervoer aan de Tweede Kamer laten weten.
De accijns op de rode diesel wordt verhoogd en daardoor worden regionale vervoerders zoals Arriva flink op kosten gejaagd. De treinen rijden op rode diesel. De gevolgen zouden zijn dat de treinkaartjes duurder worden. Bovenleidingen zouden een oplossing zijn.
Ondanks dat Mansveld niks kan doen gaat ze toch met de regiovervoerders praten over het probleem. De accijnsverhoging op de diesel ligt op het bord van het ministerie van financiën.
De gemeente roept ontwikkelaars op om met plannen te komen voor de voormalige parkeergarage aan…
In 'Eem de stad in' is Rutger van der Weerd de gast aan tafel. Hij…
Een deel van de Boumaboulevard dicht is van vrijdag (vanavond) 19:00 uur tot maandag 19:00…
Rustig en zonnig weer staat ons de komende dagen te wachten, al is er in…
Op de Eeldersingel vond donderdagavond een kop-staartbotsing plaats tussen drie voertuigen. Dat meldt 112Groningen.nl. (meer…)
De politie zegt verkeerd opgetreden te hebben nadat een buschauffeur afgelopen zaterdag werd bedreigd met…
Bekijk reacties
Dit soort effecten dient te worden gerepareerd. Die das dan jammer ver mijn mijn bedshow mentaliteit is irritant. Electrificatie kan ook met een derde rail gebeuren, wellicht is dat goedkoper. Ook zou je de treinen op Kerosine kunnen laten rijden (de landmacht wil ook op Kerosine gaan rijden) Dieselmotoren kunnen dat prima aan.
Waarom niet gewoon op rode diesel.dit is toch goed.
gewoon en politieke onwil.
waarom niet promiel meer heffing op vliegtuig brandstof en dat is veeeel meer geld
De regering kan het openbaar vervoer best ontheffing kunnen geven, deze verhoging gaat alleen ten koste van die provincies met dieseltreinen. En in het centrum en westen van het land heeft men die niet !