Categorieën: Nieuws

Gemeente besteedt onderhoud gebouwen uit

Croon en Wolter & Dros Facilities verzorgt vanaf volgend jaar het onderhoud aan de gebouwgebonden installaties van ongeveer zestig panden van de gemeente Groningen.

Het gaat onder meer om verwarming, water, airco en alarm. Hierbij staan duurzaamheid en verlaging van de totale kosten van het gebouwenbeheer voorop.

De partijen gaan een samenwerking aan, waarbij de gemeente Groningen in principe geen omkijken meer heeft naar het onderhoudswerk, maar wel de regie behoudt.

Menno van Duinen

Bekijk reacties

Recente berichten

Donar verliest weer met ruim verschil van Belgische ploeg

Donar heeft zich vrijdagavond niet kunnen revancheren voor de zware nederlaag van vorige week tegen…

10 seconden geleden

Noorden brengt ‘nee’ tegen straaljagers op Eelde naar staatssecretaris

Noordelijke bestuurders hebben vrijdag een signaal afgegeven aan staatssecretaris Tuinman van Defensie. Ze boden een…

37 minuten geleden

Raadslid Maria Martinez Doubiani (D66) grijpt naast landelijke Vrouw in de Media Award

Maria Martinez Doubiani (D66) was wel de ‘Vrouw in de Media’ van Groningen van het…

1 uur geleden

UMCG-gynaecoloog Jan Jaap Erwich benoemd tot Officier in de Orde van Oranje Nassau

Jan Jaap Erwich is vrijdag benoemd tot Officier in de Orde van Oranje Nassau. Interim-burgemeester…

2 uur geleden

Titelstrijd in 1H en Waterpolo in OOG SPORT

Twee voetbalwedstrijden en een waterpolo wedstrijd, dat is de live sport die zaterdag te beluisteren…

3 uur geleden

Korte tijd brand bij afvalverwerkingsbedrijf aan Gideonweg

Bij afvalverwerkingsbedrijf PreZero aan de Gideonweg is vrijdagmiddag brand uitgebroken. (meer…)

4 uur geleden