Categorieën: Nieuws

Open dagen RUG en Hanze

Groningen wordt de komende dagen overspoeld door duizenden aspirant-studenten. De RUG en de Hanzehogeschool houden beide een voorlichtingsdag voor alle bacheloropleidingen.

De dag van de RUG vindt vrijdag plaats in het Academiegebouw, het Harmoniegebouw en bioscoop Pathé. Bezoekers kunnen informatie verzamelen over alle studies, over wonen in Groningen, het studentenleven en de studiekosten. Ook is er een informatiemarkt over huisvesting, studentenorganisaties en -verenigingen.

De Hanzehogeschool houdt zaterdag een soortgelijke open dag, met informatie over de meer dan 70 opleidingen. De beide dagen zijn bestemd voor leerlingen uit klas 5 en 6 VWO en hun ouders.

Gert van Akkeren

Recente berichten

Gestrande trein zorgt voor vertraging op spoor bij Assen

Treinreizigers tussen Groningen en Assen hebben zondagavond te maken gehad met vertraging. Door een gestrande…

2 uur geleden

Maria en Freerk met duofiets aangekomen in Lourdes

Het is Maria en Freerk uit Haren gelukt: hun laatste fietstocht voor Onbeperkt op de…

4 uur geleden

Monsterzege GRC; ook GVAV, Stadspark en Groninger Boys winnen

Veel zeges voor de op zondag actieve Groninger clubs. GRC spande de kroon met een…

4 uur geleden

Veel interesse voor zonsverduistering: “Bekijken vanaf dak Forum en eetcafé Zondag”

In Groningen is komend weekend een gedeeltelijke zonsverduistering te zien. Sterrenkundige Jeffrey Bout vertelt dat…

5 uur geleden

Donar loopt beker mis in zinderende wedstrijd

Het is Donar niet gelukt om voor de achtste keer de nationale basketbalbeker te winnen.…

5 uur geleden

Aegir Lentesprint trekt roeiers uit hele land naar Hoornsemeer: “Wind speelde ons op zaterdag parten” (foto’s)

Op het Hoornsemeer vindt dit weekend de Emotion Events Aegir Lentesprint plaats. Zo'n 1.700 roeiers…

6 uur geleden